Mastercard і ПриватБанк представили преміальну картку World Black Edition Mastercard для тих, хто часто подорожує

Компанія Mastercard і ПриватБанк презентували нову картку World Black Edition Mastercard, яка пропонує низку спеціальних привілеїв та можливостей з урахуванням потреб тих, хто часто подорожує. ПриватБанк став першим українським банком, що випустив таку картку.

Mastercard і ПриватБанк представили преміальну картку World Black Edition Mastercard

У процесі підготовки та під у подорожі у мандрівників часто виникає необхідність звернутись по допомогу чи консультацію. Кожен держатель картки World Black Edition Mastercard матиме ексклюзивну перевагу — цілодобову підтримку команди віддалених асистентів спеціального сервісу Travel Concierge. Вони допоможуть клієнтам знайти та купити квитки, підготувати необхідні документи, підібрати тури і забронювати готелі, замовити трансфери й орендувати авто. Служба віддалених помічників зможе також надавати консультації у нестандартних ситуаціях під час подорожі — у будь-який момент часу й у будь-якій точці планети.

З карткою World Black Edition Mastercard клієнтам ПриватБанку доступні послуги цілодобового персонального банкінгу, консультацій з покупок в інтернеті, а також медичного страхування під час перебування за кордоном за особливими умовами. Серед додаткових привілеїв для держателів картки — сервіс Security: цілодобова правова підтримка, оренда сейфових скриньок у більші ніж 230 депозитаріїв по всій країні й бронювання кімнат переговорів у понад 120 VIP-центрах у містах України, а також доступ до Дисконтного клубу ПриватБанку.

«Сьогодні ми запрошуємо клієнтів до глобальної структури виняткового VIP-сервісу, якісного обслуговування, яка оточує власника нової картки, де б він не був, і навіть передбачає його бажання, — відзначає керівник напряму «Роздрібний бізнес» Приватбанку Олексій Шабан. — Завдяки тісній співпраці з платіжними системами, зокрема Mastercard, ми створюємо нові унікальні продукти, сервіси, що допомагають нам залишатися першим банком на ринку private banking, банком з винятковим сервісом».

Привілеї з карткою World Black Edition Mastercard включають також доступ до преміальних сервісів від компанії Mastercard. Держателі карток можуть безкоштовно перебувати у двох залах для внутрішніх та зовнішніх рейсів Mastercard Business Lounge у «Борисполі» й аеропортах Тбілісі, Батумі, Кишиніва, Будапешта, Бухареста, Праги та Відня. Як додаткову опцію банк може запропонувати доступ до 888 лаунжів у аеропортах світу з Lounge Key. Крім того, у держателів картки є можливість безкоштовно скористатись послугою з пришвидшеного проходження контролю й митних формальностей у міжнародному аеропорту «Бориспіль» — Fast Line.

Держателі нової преміальної картки також стають учасниками Програми винагород Mastercard Rewards: за кожну покупку карткою автоматично нараховуються бали, які можна обміняти на винагороду — різноманітні товари та послуги, зокрема техніку, посуд, спортивні та дитячі товари, сертифікати тощо.

«У сучасному стрімкому світі як ніколи раніше важлива мобільність. Запровадження безвізового режиму відкриває українцям ще більше можливостей і вимагає від гравців ринку впровадження рішень для більш зручних поїздок. Разом з ПриватБанком ми створюємо новий досвід подорожей — і вперше в Україні запускаємо картку World Black Edition Mastercard. З нею держателі карток відчують особливий рівень турботи й комфорту під час будь якого-етапу подорожі — чи то планування, чи то перебування у відрядженні або відпустці. За даними наших досліджень, сьогодні вже 55% європейців використовують банківські картки під час підготовки до мандрівки — для бронювання авіаквитків, готелів тощо. А 45% респондентів розраховуються в подорожах безготівково», — відзначила Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні, Молдові, Грузії та країнах Центральної Азії.

Оформити картку World Black Edition Mastercard уже можна в будь-якому відділенні ПриватБанку в Україні.

За матеріалами прес-релізу