Мережа MOYO перша в Україні розпочала видачу передзамовлень PlayStation 5

Новини
Опубліковано:
|
Автор:

19 листопада мережа MOYO першою в Україні розпочала постачання нових PlayStation 5. Така новина змусила геймерів змінити свої плани та стрімголов вирушити до магазину, аби першими забрати омріяну консоль. Клієнти, які оформили передзамовлення, вже отримують нову приставку.

Мережа MOYO перша в Україні розпочала видачу передзамовлень PlayStation 5

Першого власника PlayStation 5 команда MOYO зустріла з призами, спалахами камер та привітаннями. Чоловік розповів ведучому YouTube каналу MOYO, що він миттєво відклав усі справи та вирушив до магазину, щойно побачив у соцмережах повідомлення про прибуття консолі в магазин.

Першу PlayStation 5 в Україні придбали в київському магазині MOYO 24/7, розташованому на Марка Вовчка, 18а. Завдяки цілодобовій роботі магазину клієнти змогли забрати свою омріяну приставку о будь-якій годині доби. Дехто завітав, коли на годиннику було далеко за північ. Хтось заради довгоочікуваної консолі їхав після того, як вклав дітей спати, а хтось відпрошувався з роботи та викликав таксі, щойно випала така можливість. Адже справжнього геймера не зупинити на шляху до бажаної PlayStation 5.

PlayStation 5 наразі доступна у всіх магазинах MOYO Києва. Клієнтам з інших міст, які оформили передзамовлення, компанія MOYO вже відправила консолі. Тому сьогодні багато щасливчиків зможуть насолодитись графікою та сюжетами ігор на своїй PlayStation 5.

По материалам пресс-релиза

TechnoGuide