Чим iPhone 13 Pro буде відрізнятися від попередників?

Новости

Останнім часом абсолютно для всіх користувачів iPhone та іншої продукції Apple на порядку денному стоїть звістка про майбутній вихід лінійки нових смартфонів. Так, наприклад, випуск iPhone 13 Pro планується в жовтні 2021 року. Але навіть незважаючи на те, що ця подія відбудеться відносно не скоро, від дизайнерів, ресейлерів і навіть користувачів смартфонів даної фірми з’являються все нові і нові припущення про те, якими характеристиками можуть володіти нові моделі. Однак, загальна концепція більш високої вартості і кращих характеристик моделей з відміткою Pro залишається незмінною.

До основних відмінних рис, передбачувано властивим новій лінійці смартфонів від Apple, відносять оновлений дизайн екрану, більший обсяг пам’яті, абсолютно новий процесор, в рази поліпшена нічна зйомка і поява функції TouchID.

Чим виділиться зовнішній вигляд iPhone 13 Pro?

В першу чергу, зовнішній вигляд нової лінійки багато в чому визначається дизайн-кодом Apple. Це означає, що дизайнери компанії опрацьовують зовнішній вигляд смартфонів таким чином, щоб вони привертали увагу і продовжували користуватися популярністю протягом трьох років. Виходячи з цього, 13-а лінійка iPhone буде володіти зовнішнім виглядом, схожим на iPhone 12, однак деякі зміни все ж передбачаються. Серед найбільш ймовірних нововведень — такі:

  • зменшення ваги смартфона завдяки оновленню та оптимізації батареї при колишньому розмірі пристрої;
  • лоток для SIM-карти опустять нижче вздовж корпусу, в зв’язку з чим перемістяться також кнопки живлення і гучності;
  • можливе діагональне розташування камери;
  • так званий «чубчик» (виїмка у верхній частині дисплея) стане коротшим і вужчим;

В цілому нові смартфони порадують потенційних власників збільшеною частотою дисплея, яка сягатиме 120 Гц. Такі зміни відбудуться при колишньому розмірі дисплея, який у моделей-попередниць становив 6,1 «.

Які зміни відбудуться у внутрішній комплектації пристрою?

Поліпшена камера

Передбачається, що камери смартфонів лінійки iPhone 13, в тому числі і iPhone 13 Pro, також зміняться в кращу сторону. Дизайнери і розробники крім поліпшення функції нічної зйомки планують також дещо збільшити наближення і збільшити об’єктиви, яких залишиться 3. Також камеру буде захищати загальне чорне скло.

Збільшення обсягу пам’яті

З кожною новою серією iPhone сховище смартфонів розширюється, а це значить, що користувачі нового iPhone 13 Pro будуть приємно здивовані 1 терабайтом внутрішньої пам’яті. Такий нюанс припаде до душі людям, які працюють з медіа (фотографи, блогери, художники, студенти і т.д.).

Покращений звук

Що стосується даної характеристики, планується внести наступні зміни:

  • буде доданий другий динамік, який візьме на себе функції слухового;
  • при додаванні другого динаміка якість звуку при телефонній розмові також стане значно краще.

Як і очікується, стереозвук в моделях 13 лінійки смартфонів від Apple знову буде вражати користувачів своєю глибиною, гучністю і деталізацією.

Оновлений процесор

Інженери компанії Apple потрудилися на славу над новою моделлю смартфонів. Тепер користувачів очікує ще одне оновлення у вигляді нового сучасного чіпа A15 Bionic, який має низку переваг над своїм попередником (A14 Bionic). Один з найбільш відчутних плюсів — зниження споживання енергії, що вкрай корисно для смартфона з екраном в частоту 120 Гц. Також відео і відеоігри отримають більш глибоку і живу передачу.

Збільшення ємності АКБ

Для продовження терміну експлуатації iPhone 13 Pro він буде оснащений акумулятором нового покоління. В такому випадку швидкість зарядки пристрою збільшиться до 30 ВТ, в той час як бездротова зарядка буде проходити зі швидкістю 15 Вт. Також користувачі iPhone 13 Pro отримають доступ до бездротового підживлення MagSafe.

Поліпшення зв’язку

Доопрацювання систем Wi-Fi і Bluetooth стане вагомою перевагою iPhone 13 Pro, оскільки завдяки їм користувачам смартфона стануть доступні версії 6Е і 5.2. Також доступним буде використання 5G і 4G. Ще одна новинка — в доступі для користувачів стане eSIM, а це значить, що для використання смартфона в якості зв’язку буде досить лише однієї матеріальної сім-карти, додаткові можна замінити електронними.

TechnoGuide