Виробник Wi-Fi обладнання Mercusys відновлює свою діяльність в Україні

Бізнес
Опубліковано:
|
Автор:

Mercusys, який входить до десятки найбільш популярних виробників мережевого обладнання на українському ринку, повертається до активної роботи.

Після початку війни Mercusys мав вирішити велику кількість проблем, знайомі кожній компанії, яка веде бізнес в Україні – поставки через порт Одеси були заблоковані, вартість палива значно збільшилась, а знайти вільні складські приміщення з відповідною інфраструктурою стало майже неможливо. Втім, зараз ці проблеми частково вирішені: перевезення йдуть через європейський хаб і продукція Mercusys вчасно відвантажується дитриб’юторам – компаніям ERC, MTI та ELKO.

Також відновила роботу мережа авторизованих сервісних центрів Mercusys, їх контакти доступні за посиланням. Якщо у користувачів виникають запитання, вони можуть звернутись на гарячу лінію Mercusys за номерами 0-800-500-093 або (044) 590-51-39. Інженери технічної підтримки будуть раді допомогти з 9.00 до 18.00 (окрім суботи та неділі).

Найближчим часом найбільш важливими моделям для бренду стануть доступні роутери з підтримкою стандарту Wi-Fi 6 та недорогі гігабітні маршрутизатори, які користуються стабільним попитом. Мова йде про моделі Mercusys MR70X, Mercusys MR1800X, Mercusys MR50G та Mercusys MR30G.

За матеріалом прес-релізу

TechnoGuide