Transcend представляє новий SSD-накопичувач M.2 PCIe 4.0 MTE250S

Transcend M.2 PCIe 4.0 MTE250S ПК
Опубліковано:
|
Автор:

Transcend офіційно представив удосконалений твердотільний накопичувач M.2 (SSD) MTE250S з інтерфейсом PCIe 4.0. Завдяки флеш-пам’яті 3D NAND, 8-канальному контролеру та кеш-пам’яті DRAM це рішення забезпечує швидкість послідовного читання та запису до 7200/6500 МБ/с.

При цьому цей накопичувач має ємність до 2 ТБ. Його ультратонкий графеновий радіатор забезпечує стабільну роботу при безперервному використанні.

Transcend представляє новий SSD-накопичувач M.2 PCIe 4.0 MTE250S
Повністю сумісний з останніми NVMe 1.4 специфікаціями, MTE250S має формфактор M.2 2280 з 8-канальним контролером і швидким інтерфейсом PCIe Gen4 x4, забезпечуючи швидкість послідовного читання/запису до 7200/6500 МБ/с та швидкість довільного читання/запису у 530 000 IOPS (операцій введення-виведення в секунду). Маючи ємність до 2 ТБ, цей накопичувач стане ідеальним рішенням для творців відеоконтенту, геймерів та інших користувачів, яким регулярно доводиться стикатися з ресурсомісткими завданнями.

Для забезпечення стабільності при високошвидкісній роботі твердотільний накопичувач PCIe MTE250S оснащений ультратонким графеновим радіатором, що покращує відведення тепла. Крім того, завдяки вбудованому механізму динамічного теплового регулювання можна відстежувати та контролювати температуру диска, щоби гарантувати, що пристрій не перегрівається та не впливає на продуктивність системи. Для підвищення безпеки даних MTE250S оснащений вбудованим алгоритмом ECC перевірки парності з низькою щільністю (LDPC), що найкраще позначається на надійності зберігання.

Безкоштовне програмне забезпечення для моніторингу SSD Scope, розроблене спеціально для твердотільних накопичувачів Transcend, поєднує всі функції, необхідні для відстеження стану накопичувачів, S.M.A.R.T. аналізу, безпечного видалення даних, оновлення прошивки, запуску TRIM, клонування системи тощо. Зібравши всі ці важливі функції в одній єдиній платформі, SSD Scope допоможе користувачам забезпечити найкращий стан свого PCIe SSD MTE250S.

За матеріалами прес-релізу

TechnoGuide