Canon EOS R8: доступна повнокадрова заміна EOS R/RP з відмінними відеоможливостями

Canon EOS R8 Фото
Опубліковано:
|
Автор:

Компанія Canon нарешті анонсувала нову повнокадрову камеру Canon EOS R8, яка вочевидь замінить досі популярні моделі EOS R та RP. На відміну від попередників, нова камера пропонує розширені можливості щодо зйомки відео, зокрема, підтримує запис у 4K 60fps на повний сенсор без кропу.

Canon EOS R8

Таким чином, Canon EOS R8 стає доступною альтернативою більш дорогим повнокадровим камерам EOS R5 та R6 Mark II і при цьому пропонує дуже збалансований набір можливостей. Серед ключових відмінностей варто одразу зазначити відсутність у EOS R8 вбудованої системи матричної стабілізації. Тож доведеться надавати перевагу об’єктивам із оптичною стабілізацією.

Canon EOS R8

Canon EOS R8 отримала 24,2 Мп сенсор CMOS та фірмовий процесор обробки зображень DIGIC X. Камера здатна вести серійну зйомку з частотою 40 кадрів за секунду при використанні електронного затвору (6 к/с на механічному затворі). Камера оснащена тридюймовим сенсорним екраном, підтримує бездротові протоколи Bluetooth та Wi-Fi для підключення камери до смартфона та комп’ютера.

Canon EOS R8

Реалізовано технологію розпізнавання об’єктів на основі ШІ-алгоритму, завдяки чому EOS R8 здатна визначати обличчя людей у кадрі, тварин, автомобілі та інші об’єкти.

Виробник розраховує розпочати продажі Canon EOS R8 навесні поточного року. Вартість комплектації Body (без об’єктива) складає $1.5 тис без урахування податків. Варіант з об’єктивом Canon RF 24-50mm F4.5-6.3 IS STM обійдеться у $1,7 тис.

Основні характеристики Canon EOS R8

  • 24 Мп повнокадровий сенсор та процесор DIGIC X
  • Діапазон ISO 100 – 102400 (розширений: від 50 до 204 800)
  • Відео у форматі до 4K (60 кадр/с), передискретизація з 6K, Canon Log 3
  • Уповільнена зйомка до 6х Full HD
  • Цифрова стабілізація + оптична стабілізація в об’єктиві
  • Серійна зйомка до 40 к/с на електронному затворі (6 к/с на механічному)
  • Автофокус Dual Pixel AF II (розпізнає та відстежує об’єкти, зберігаючи високу точність фокусування)
TechnoGuide