Топовий планшет Lenovo Tab P12 в Україні: 12.7″ 3K дисплей, стилус і батарея на 10200 мАг

Новини
Опубліковано:
|
Автор:

В Україні стартували продажі нового планшету Lenovo Tab P12. Це флагманська модель, створена для поєднання робочих задач із яскравим дозвіллям: має потужний 8-ядерний процесор та 12,7-дюймовий рідкокристалічний 3К дисплей з рекордно високою щільністю пікселів.

Новинка постачається в комплекті зі стилусом Lenovo Tab Pen Plus і може виконувати функцію бездротового планшета для малювання й дизайнерської роботи, підтримує підключення клавіатури та може працювати в автономному режимі до 10 годин.

Окрім цього Lenovo Tab P12 дозволяє грати в ігри та дивитись кіно будь-де завдяки оптимізованому звучанню та високій якості потокової передачі.

Lenovo Tab P12

Висока якість зображення є однією з головних рис нового планшета Lenovo Tab P12. Великий 12,7-дюймовий LCD-дисплей з роздільною здатністю 3K (2944×1840 пікселів) забезпечує не просто ширші можливості для дозвілля, а й значно якісніше зображення для роботи: щільність пікселів на 50% вища, ніж у Full HD-дисплеїв такого ж розміру та вдвічі вища, ніж у HD-екранів. Завдяки цьому дисплей стандарту 3K на Tab P12 надає більше інформації на тій самій площині, забезпечує більшу деталізацію та вищий коефіцієнт контрастності.

Lenovo Tab P12 постачається зі зручним стилусом Lenovo Tab Pen Plus, який має підвищену точність і чутливість до натискання. Пристрій може функціонувати як бездротовий планшет для малювання на Windows ПК завдяки платформі Lenovo Freestyle, яка допомагає інтегрувати можливості планшета та комп’ютера й отримати вдвічі більше екранного простору.

Lenovo Tab P12

Також користувачі Lenovo Tab P12 можуть швидко перемикатися з розваг на продуктивну роботу, приєднавши клавіатуру, натхнену легендарним бізнес-ноутбуком ThinkPad. Вона оснащена клавішами з ходом 1,5 мм для комфортного введення даних, а вбудований трекпад і 16 функціональних клавіш швидкого доступу спрощують навігацію в робочому просторі.

Lenovo Tab P12 дає можливість легкого працювати в мультизадачному режимі: дивитись улюблені шоу, складати список справ, працювати над творчим проєктом і спілкуватись у відеочаті — усе це можна робити з одного екрана. Планшет передбачає до 5 рухомих вікон та до 4 розділених екранів.

Lenovo Tab P12

Ультраширока 13-мегапіксельна фронтальна камера з “розумним” відстеженням обличчя за допомогою штучного інтелекту забезпечує комфортні відеодзвінки для навчання чи роботи.

Акустична система JBL і технологія Dolby Atmos для насиченого багатовимірного звучання забезпечує ефект присутності під час відеоконференцій, а розвагам надає особливої глибини, чіткості та деталізації.

Lenovo Tab P12

Завдяки оперативній пам’яті до 8 ГБ і восьмиядерному процесору планшет може швидко та безперебійно працювати в режимі багатозадачності. Lenovo Tab P12 оснащений акумулятором ємністю 10200 мАг, що забезпечує до 10 годин автономної роботи.

Новинка Lenovo Tab P12 доступна в Україні за ціною від 16 999 грн.

За матеріалами прес-релізу

TechnoGuide