Група компаній “Нова пошта” змінює назву на NOVA, але назва сервісу залишиться без змін

Група компаній "Нова пошта" змінює назву на NOVA Новини
Опубліковано:
|
Автор:

Група компаній «Нова пошта», куди разом з іншими компаніями входить і сервіс «Нова пошта», змінює назву для того, щоб підкреслити — за 20 років на ринку України вона стала “вже набагато більше, аніж пошта”. Про це компанія повідомляє у своєму прес-релізі.

Саме тому компанія прибирає слово “пошта” у назві групи компаній і залишає широке, без барʼєрів — NOVA. Також підкреслюється, що “Нова пошта” як логістичний оператор залишається Новою поштою. Жодних ребрендингів та зміни логотипів не буде.

Наразі до групи компаній NOVA входять таки установи:

Nova Post Europe — компанія, яка надає повний спектр логістичних послуг як для приватних осіб, так і для бізнес клієнтів. Вона забезпечує швидку та надійну доставку документів, посилок і вантажів по Європі, а також між ЄС та Україною. Компанія вже відкрила свої представництва в 11 країнах: Молдова, Польща, Литва, Чехія, Румунія, Німеччина, Словаччина, Естонія, Латвія, Угорщина та Італія. Вона має 35 тис точок сервісу, з яких 83 – власні відділення.

NovaPay — небанківська фінансова установа, яка розвиває власну міжнародну платіжну систему та надає фінансові послуги приватним клієнтам та бізнесу. NovaPay обслуговує 2,6 млн транзакцій на добу. Повноправний учасник міжнародних платіжних систем Visa та MasterCard. Компанія має сертифікат про відповідність міжнародному стандарту безпеки даних індустрії платіжних карток PCI DSS. У кінці 2023 компанія випустила застосунок для відкриття клієнтами розрахункових рахунків.

Nova Global — компанія, основний фокус якої зосереджений на глобальному ринку електронної комерції та співпраці з міжнародними маркетплейсами. З Nova Global будь-які інтернет-магазини у країнах Північної та Південної Америки, в країнах Азіатсько-Тихоокеанського регіону, а також Великобританії стають доступними для українського споживача з доставкою товарів Новою поштою. Для українського середнього та малого бізнесу послуги компанії – це можливість виходити на нові ринки й розвивати експорт своїх товарів до інших частин світу.

Supernova Airlines надає швидку доставку своїм клієнтам із будь-якої точки світу. Компанія вже зробила десятки рейсів між країнами Європи. Невдовзі почне трансконтинентальні польоти вантажними літаками.

ІТ-компанія Nova Digital — це потужний виробник веб-додатків та програмного забезпечення для архітектур будь-якої складності та навантаженості.

Nova Digital створює та обслуговує програмні продукти, які опрацьовують 30 000 операцій в секунду. Створені нею рішення протестовані на 32 мільйонах приватних та бізнес-користувачів Нової пошти.

За матеріалами прес-релізу 

TechnoGuide