Нові маршрутизатори Acer Vero Connect та Predator Connect вже у продажу

Нові маршрутизатори Acer Vero Connect та Predator Connect вже у продажу Новини
Опубліковано:
|
Автор:

Бренд Acer розпочинає продажі нових роутерів Predator Connect W6, Predator Connect W6d та Vero Connect W6.

Завдяки підтримці тридіапазонного (2,4 ГГц/5 ГГц/6 ГГц) з’єднання Wi-Fi 6E Triband AXE7800 новинки Connect W6 забезпечують пропускну здатність до 7,8 Гбіт/с. Predator Connect W6d використовує двосмугову технологію Wi-Fi 6 AX6000. Зона покриття становить до 465 м2 у сітчастій мережі з двома mesh-пристроями та до 930 м2 у системі з чотирма mesh-пристроями, що виключає утворення так званих «мертвих зон» у приміщеннях із великою площею покриття.

Нові маршрутизатори Acer Vero Connect та Predator Connect вже у продажу

Маршрутизатори обладнані сучасним 4-ядерним процесором MediaTek A53 із частотою 2 ГГц, оперативною пам’яттю LPDDR обсягом 1 ГБ та модулем пам’яті ємністю 4 ГБ, з урахуванням вимог щодо забезпечення високої пропускної здатності. Маршрутизатори відзначають посилені інструменти для безпеки та захисту даних: моделі Predator мають вбудоване рішення Trend MicroTM Home Security Engine на весь термін експлуатації. Acer Connect Vero W6m став першим пристроєм, який пройшов перевірку на відповідність стандартам ЄС із кібербезпеки EN 303 645 (RED).

Нові маршрутизатори Acer Vero Connect та Predator Connect вже у продажу

Вдосконалена функціональна конструкція

Маршрутизатори Predator Connect W6 та Predator Connect W6d обладнані набором кольорових світлодіодних індикаторів, що відображають рівень сигналу. Це забезпечує більшу наочність та дозволяє відрегулювати положення антен для найбільш ефективного прийому та передавання сигналу.

Acer Connect Vero W6m завдяки мінімалістичному дизайну гармонійно впишеться в робочий чи домашній інтер’єр. Компактний корпус маршрутизатора на 30% складається з переробленого пластику, а упаковка виготовлена з паперу та повністю придатна для вторинної переробки.

Нові маршрутизатори Acer Vero Connect та Predator Connect вже у продажу

Ціни та доступність

  • Predator Connect W6D (FF.G25EE.001)– від 7 399 грн.
  • Acer Connect Vero W6m (FF.G2FTA.001) – від 9 999 грн.
  • Predator Connect W6 6E (FF.G22WW.001) – від 11 799 грн.

За матеріалами прес-релізу

TechnoGuide