Ігровий ноутбук Acer Predator Helios Neo 14 отримав процесори Intel Core Ultra і підтримку ШІ

Acer Predator Helios Neo 14 Новини
Опубліковано:
|
Автор:

Компанія Acer представила новий пристрій із лінійки ігрових ноутбуків – Predator Helios Neo 14. Це потужний портативний комп’ютер із розширеними можливостями, які вдалося забезпечити завдяки застосуванню технологій ШІ та процесорів Intel Core Ultra.

Асортимент лінійки Predator Helios Neo поповнився найкомпактнішим із представлених наразі пристроїв. Однак зменшення розміру не позначилося на його продуктивності. Хоча новий ноутбук Predator Helios Neo 14 є значно тоншим і легшим за аналогічні моделі із 16- й 18-дюймовими дисплеями, його потужність не розчарує.

Acer Predator Helios Neo 14

Високого рівня ефективності вдалося досягти завдяки використанню процесора Intel Core Ultra 9 185H із можливістю прискорення роботи за допомогою штучного інтелекту, а також графічного процесора для ноутбуків NVIDIA GeForce RTX 4070 із підтримкою технології DLSS 3.5 на основі ШІ.

Завдяки покращеному охолодженню компонентів, оптимізованій енергоефективності й удосконаленій графіці на основі ШІ власники пристрою зможуть насолоджуватися винятковою продуктивністю та реалістичним відтворенням зображень під час гри або виконання робочих завдань у дорозі.

Якщо ж у процесі гри або використання творчих програм обрати режим покращеної графіки, зображення буде максимально деталізованим і реалістичним. Це можливо завдяки дисплею з роздільною здатністю WQXGA (3072×1920) і частотою оновлення 165 Гц, що охоплює 100 % колірної палітри sRGB й підтримує технологію NVIDIA G-SYNC.

Щоб геймери могли використовувати пристрій максимально ефективно й на повну потужність, ми оснастили Predator Helios Neo 14 надсучасною системою охолодження, що складається з двох вентиляторів (AeroBlade 3D 5-го покоління із технологією Vortex Flow), центрального процесора з нанесеною рідкометалевою термопастою, а також широких векторних теплових трубок для кращого відведення тепла та збільшення термічної стійкості.

Acer Predator Helios Neo 14

Ноутбук також обладнано модулем Intel Killer Wi-Fi 6E, повнофункціональним портом USB Type-C з підтримкою ThunderBolt 4 та пристроєм для зчитування карток MicroSD, щоб можна було завжди залишатися на зв’язку.

Якість аудіо- та відеокомунікацій на Predator Helios Neo 14 теж вдалося покращити завдяки ШІ. Виробник застосував технологію усунення небажаного фонового шуму Acer PurifiedVoice 2.0, яка передбачає встановлення системи з трьох мікрофонів, а також рішення для вебкамер Acer PurifiedView, що забезпечує високоякісну передачу зображення та відео.

Ноутбуки Predator Helios Neo 14 (PHN14-51) надійдуть у продаж в Україні у липні 2024. (початкова ціна – 74 999 грн.)

За матеріалами прес-релізу

TechnoGuide