ASUS представляє оновлені ноутбуки Zenbook 2022-го модельного року

Ноутбуки
Опубліковано:
|
Автор:

Компанія ASUS представила свої нові лінійки високопродуктивних ноутбуків Zenbook Pro і Zenbook S 2022-го модельного року на онлайн-заході під назвою «Вершина продуктивності» (The Pinnacle of Performance).

Оновлені лінійки Zenbook Pro і Zenbook S охоплюють пристрої як у традиційному виконанні, так і у форм-факторах трансформерів та двохекранних ноутбуків. Вони оснащуються дисплеями з діагоналлю від 13 до 17,3 дюйма, мають новий сучасний дизайн та новітні високопродуктивні процесори, до Intel Core H-серії 12-го покоління або AMD Ryzen 6000 H-серії. Відеокарти серії GeForce RTX 30 для ноутбуків надають переваги екосистеми NVIDIA Studio, а також містять приголомшливий набір інновацій, що підвищують графічну продуктивність.

Серія ноутбуків преміум-класу Zenbook Pro і Zenbook S 2022-го модельного року мають абсолютно новий вигляд: витончений, сучасний, з цікавими деталями, як-от «діамантова» фаска на гранях і нова кришка з монограмою ASUS. Продовжуючи традицію Zenbook, акцент робиться на елегантності та портативності в поєднанні з найвищою продуктивністю.

Щоб отримати високу продуктивність у компактному корпусі у Zenbook Pro і Zenbook S використовуються процесори Intel Core 12-го покоління H-серії або AMD Ryzen 6000 H-серії. Максимальна комбінована теплова потужність (TDP) залежно від моделі складає 140 Вт. Вона забезпечується у всьому асортименті пристроїв удосконаленими рішеннями для охолодження, зокрема ASUS IceCool, IceCool Plus і IceCool Pro. Крім того, моделі Zenbook Pro 16X OLED (UX7602) і Zenbook Pro 14 Duo OLED (UX8402) оснащені AAS Ultra — інноваційним механізмом, який автоматично піднімає додатковий сенсорний екран ScreenPad™ Plus або клавіатуру ASUS ErgoSense для більш ефективного охолодження та покращеної ергономіки.

Zenbook Pro 16X OLED

Zenbook Pro 16X OLED

Флагманською моделлю в новій лінійці є Zenbook Pro 16X OLED — безкомпромісний ноутбук із великою кількістю інновацій, призначений для реалізації творчих задумів будь-де, серед яких механізм AAS Ultra, що гарантує максимальну продуктивність. Неперевершена потужність Zenbook 16X OLED пропонується в компактному суцільнометалевому корпусі масою 2,4 кг. Його панелі виготовлені на фрезерному верстаті з програмним керуванням із надміцного алюмінієвого сплаву серії 6000, який застосовується в аерокосмічній галузі. Цей ноутбук завтовшки лише 16,9 мм легко взяти із собою в дорогу.

Zenbook Pro 16X OLED із сертифікацією NVIDIA Studio оснащений сучасним процесором (до Intel® Core™ i9 12900H 12-го покоління) і відеокартою NVIDIA GeForce RTX™ 3060 для ноутбуків, що забезпечує надзвичайно високу продуктивність і мобільність. Такі високопродуктивні компоненти повинні ефективно охолоджуватися, щоб повністю розкрити свій потенціал. За це відповідає нова система охолодження ASUS IceCool Pro, яка використовує два тихих вентилятори IceBlade, кожен із 97 рельєфними лопатками. Вони охолоджують випарну камеру та 5-міліметрову теплову трубку, з’єднану з центральним і графічним процесорами, а гаряче повітря ефективно виводиться назовні за допомогою нового механізму AAS Ultra, який під час розкриття ноутбука створює вентиляційний отвір висотою 14,5 мм, а також нахиляє клавіатуру на комфортний кут 7°. Як результат, центральний і графічний процесори можуть працювати з комбінованим TDP у 140 Вт у режимі продуктивності без будь-якого тротлінгу, а в стандартному режимі рівень шуму не перевищує 40 дБ. Акумулятор високої ємності (96 Вт·год) гарантує до 10 годин автономної роботи, що дає змогу продуктивно працювати на Zenbook Pro 16X OLED в автономному режимі протягом усього робочого дня.

Зображення на Zenbook Pro 16X OLED створюється завдяки найсучаснішому 16-дюймовому дисплею OLED HDR зі співвідношенням сторін 16:10, роздільною здатністю 4K, частотою оновлення 60 Гц і максимальною яскравістю 550 кд/м2. Цей сенсорний екран із підтримкою технології Dolby Vision має сертифікацію PANTONE Validated та DisplayHDR True Black 500 і відтворює 100% відтінків кінематографічного колірного простору DCI-P3.

Серед інших інноваційних і вдосконалених функцій відзначимо абсолютно нову систему інтелектуального підсвічування ASUS White-RGB, яка забезпечує інтерактивну індикацію, наприклад про стан живлення або продуктивність; поворотний контролер ASUS Dial для точного керування в творчих програмах і збільшений тачпад із тактильним зворотним зв’язком.

Zenbook Pro 16X OLED по-новому визначає, яким повинен бути ноутбук творчих професіоналів, і допомагає підняти творчі можливості на новий рівень.

Zenbook Pro 14 Duo OLED

Zenbook Pro 14 Duo OLED

Новий Zenbook Pro 14 Duo OLED — це потужний і компактний ноутбук із двома екранами, який також є першим у світі 14,5-дюймовим ноутбуком, оснащеним дисплеєм OLED із роздільною здатністю 2,8K та частотою оновлення 120 Гц. Він має збільшений і яскравіший у порівнянні з минулим поколінням 12,7-дюймовий додатковий сенсорний екран ScreenPad Plus, який автоматично нахиляється завдяки механізму AAS Ultra, що покращує ефективність охолодження та ергономіку.

По-справжньому потужний Zenbook Pro 14 Duo OLED — це сертифікований відповідно до вимог програми Intel® Evo™ ноутбук, який дозволяє творцям максимально розкрити свої здібності. Флагманський процесор (до Intel® Core™ i9-12900H 12-го покоління) і відеокарта NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti для ноутбуків супроводжує високоефективна система охолодження ASUS IceCool Plus, що гарантує сумарний TDP до 85 Вт. За допомогою інноваційного механізму AAS Ultra сенсорний екран ScreenPad Plus наступного покоління автоматично нахиляється під кутом 12°, зручним для сенсорного керування та перегляду вмісту.

Графіку студійного класу відтворює основний сенсорний дисплей OLED HDR (2,8K,16:10) з частотою оновлення 120 Гц, піковою яскравістю 500 кд/м2 та підтримкою технології Dolby Vision. Цей дисплей відзначається точним відтворенням кольорів, що підтверджено сертифікацією PANTONE® Validated, і відображає широку гаму відтінків (100% DCI-P3). Ергономічність дисплея сертифікована незалежною лабораторією TÜV Rheinland.

Компактний Zenbook Pro 14 Duo OLED є ідеальним OLED-ноутбуком для вимогливих користувачів, які працюють із мультимедійним контентом в мобільному середовищі. А для тих користувачів, яким потрібен більший дисплей, припаде до смаку представлений раніше 15,6-дюймовий Zenbook Pro 15 Duo OLED (UX582), оснащений тепер процесором Intel Core i9-12900H 12-го покоління та відеокартою NVIDIA GeForce RTX 3060 для ноутбуків.

Серія Zenbook Pro

Zenbook Pro

На додаток до флагманських 14,5- і 16-дюймових моделей, до серії Zenbook Pro також увійшли новий 15,6-дюймовий ноутбук-трансформер Zenbook Pro 15 Flip OLED (UP6502) і Zenbook Pro 17 (UM6702), перший 17,3-дюймовий Zenbook. Серія Zenbook Pro пропонує користувачам максимальну потужність у компактному та елегантному форм-факторі.

Сертифікований за програмою Intel Evo, Zenbook Pro 15 Flip OLED є першим у світі ноутбуком із 15,6-дюймовим сенсорним OLED-дисплеєм категорії 2,8K 120 Гц. У максимальній конфігурації він також оснащений процесором Intel Core i7 12-го покоління та абсолютно новою дискретною відеокартою Intel Arc A370M, що забезпечують високу швидкодію під час роботи з мультимедійними програмами в багатозадачному режимі. За ефективне охолодження пристрою відповідає система охолодження ASUS IceCool Plus.

Компактний, тонкий і легкий ноутбук також відзначається елегантною «діамантовою» фаскою на гранях панелей, шарніром ErgoLift, що розкриває екран на повні 360° та ІЧ-камерою з роздільною здатністю HD для швидкого входу в систему за допомогою функції розпізнавання особи. Комбінований сенсор зовнішнього освітлення та кольору дозволяє автоматично регулювати яскравість і підлаштовувати кольори. Аудіосистема Dolby Atmos® із чотирма динаміками, сертифікована Harman Kardon, забезпечує реалістичне багатовимірне звучання під час перегляду фільмів.

Zenbook Pro 17 оснащений великим 17,3-дюймовим сенсорним IPS-екраном із тонкими рамками (NanoEdge), роздільною здатністю 2,5K, частотою оновлення 165 Гц, підтримкою технології Dolby Vision і сертифікацією PANTONE Validated. Його високу швидкодію в максимальній конфігурації забезпечують процесор AMD Ryzen™ 9 6900HX і відеокарта NVIDIA GeForce RTX 3050. Чудову якість звуку гарантує сертифікована Harman Kardon аудіосистема з потужним інтелектуальним підсилювачем і технологією Dolby Atmos®. Елегантний сучасний дизайн пристрою підкреслює елегантна чорна обробка Tech Black.

Серія Zenbook S

Zenbook S

Серія надзвичайно тонких і легких ноутбуків Zenbook S також отримала дві нові 13,3-дюймові моделі: ноутбук-планшет Zenbook S 13 Flip OLED і «традиційний» Zenbook S 13 OLED, найлегший у світі 13,3-дюймовий ноутбук з OLED-екраном. Завдяки винятковій енергоефективності та акумулятору високої ємності нова серія Zenbook S відзначається тривалим часом автономної роботи.

Шарнір ErgoLift розкриває екран ноутбука Zenbook S 13 Flip OLED на будь-який зручний для роботи чи розваг кут до 360°, тож пристрій можна використовувати в різних режимах: ноутбук, планшет, стенд, презентація тощо. Надійність роботи шарніра підтверджена ретельними випробуваннями. Цей стильний і компактний пристрій виготовлений із високоякісного магнієво-алюмінієвого сплаву та представлений у двох нових кольорах. За товщини 14,9 мм він важить лише 1,1 кг, а в його основі в максимальній конфігурації використовується процесор Intel Core i7 12-го покоління. Акумулятор ємністю 67 Вт·год, три надшвидкі порти Thunderbolt 4 USB-C і пристрій для зчитування карт microSD роблять його ідеальним портативним компаньйоном.

Zenbook S 13 Flip OLED пропонує інтелектуальні функції для покращення безпеки та підвищення ефективності роботи. Функція виявлення присутності користувача дозволяє виконувати автоматичний вхід у систему, коли користувач підходить до ноутбука, і вихід із системи, коли він відходить від пристрою. Безпарольний вхід реалізує також сканер відбитків пальців на кнопці живлення, який дає змогу ввійти в систему в один дотик. Сенсор кольору автоматично регулює яскравість і колірну температуру дисплея відповідно до навколишніх умов. Zenbook S 13 Flip OLED відповідає вимогам сертифікації Intel Evo™ з точки зору специфікацій і додаткових можливостей, як-от швидкість реакції, миттєве пробудження, час автономної роботи, швидке заряджання та інтелектуальні функції для співпраці.

Легкий Zenbook S 13 OLED — це елегантний і потужний компаньйон для тих, хто веде активний спосіб життя. Його максимальна конфігурація, яка складається з процесора AMD Ryzen 7 6800U та відеокарти AMD Radeon™ 680M, помістилася в надзвичайно тонкому корпусі з магнієво-алюмінієвого сплаву товщиною 14,9 мм, який важить лише 1 кг. Доступний у чотирьох варіантах нових кольорів — синьому (Ponder Blue), бірюзовому (Aqua Celadon), бежевому (Vestige Beige) і білому (Refined White) — Zenbook S 13 OLED створений, щоб виділятися та створювати гармонію. Ноутбук оснащений повним набором інтерфейсів підключення, зокрема USB 3.2 Gen 2 Type-C, і має підтримку технології USB-C Easy Charge для заряджання практично від будь-якого блоку живлення з роз’ємом USB-C.

Тривалість роботи пристрою від акумулятора складає до 19 годин. OLED-дисплей із роздільною здатністю 2,8K, розширеним динамічним діапазоном (HDR) і співвідношенням сторін 16:10 має сертифікацію PANTONE Validated та DisplayHDR True Black 500 і відтворює 100% відтінків кінематографічного колірного простору DCI-P3. Комфорт дисплея для очей підтверджено сертифікатом агентства TÜV Rheinland — він випромінює менше шкідливого синього світла. Фантастичний багатовимірний звук забезпечує сертифікована Harman Kardon аудіосистема з підтримкою технології Dolby Atmos® і потужним інтелектуальним підсилювачем.

За матеріалами прес-релізу

TechnoGuide