Fitbit представляє оновлені смарт-годинники Sense 2, Versa 4 та браслет Inspire 3

Fitbit представляє оновлені смарт-годинники Sense 2, Versa 4 та браслет Inspire 3 Новини
Опубліковано:
|
Автор:

Компанія Fitbit анонсувала смарт-годинники Fitbit Sense 2 і Fitbit Versa 4, а також фітнес-браслет Inspire 3. Годинники отримали оновлений інтерфейс Fitbit OS з підтримкою сервісів Google Wallet, Maps і Assistant.

Заявлено автономність на рівні 6 діб, а також є підтримка швидкої зарядки. Зокрема, всього 12 хвилин зарядки здатні забезпечити до одного дня повноцінної роботи. Обидва годинники підтримують змінні ремінці.

Sense 2, Versa 4

Fitbit Sense 2 відрізняються від Fitbit Versa 4 датчиком Body Response. Він на постійній основі відстежує так звану електродермальну активність. Цей показник використовується для оцінки рівню стресу і включає в себе також оцінку серцевого ритму та температурний показник.

Заявлена ціна на Fitbit Sense 2 складає $299, Fitbit Versa 4 обійдеться у $229.

Fitbit Inspire 3

Що стосується браслет Fitbit Inspire 3, він отримав кольоровий OLED-екран з функцією Always-on, а також оновлений інтерфейс. Браслет пропонує безліч спортивних режимів, є датчик кисню SpO2, моніторинг сну та інші базові функції ддя сучасних фітнес-браслетів. Заявлена автономність складає 10 днів. Fitbit Inspire 3 коштуватиме $99 і надійде в продаж у вересні.

TechnoGuide